صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
فرهنگی و هنری
بین الملل
محله خبر
فناوری
وب گردی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

همکاری دو شرکت صاحب نام برای تولید تجهیزات گیمینگ اقتصادی

ایکیا از چندین وقت پیش با بخش خانه هوشمند و اپلیکیشن واقعیت افزوده مبلمان خود وارد بازار فناوری شده، اما حالا این کمپانی سوئدی می‌خواهد با همکاری ایسوس سهمی در بازار گیمینگ داشته باشد و تجهیزات مخصوص بازی تولید کند.

ایکیا اخیرا اعلام کرده که با همکاری بخش جمهوری گیمرهای ایسوس (ROG) تجهیزات و لوازم گیمینگ مقرون به صرفه شامل 30 محصول را وارد بازار خواهد کرد. این محصولات توسط بخش توسعه محصولات آیکیا در شانگهای توسعه پیدا می‌کنند.

این کمپانی سوئدی اعلام کرده که طراحان آن کارگاه‌هایی را با طراحان بخش راگ ایسوس، گیمرها و عاشقان بازی برگزار می‌کنند تا بتوانند بهترین ویژگی‌ها را به لوازم مخصوص بازی خود اضافه کنند. این شرکت گفته: «با همکاری ROG، ایکیا می‌خواهد دانش خود در زمینه وسایل خانه را با تجربه ایسوس ترکیب کند تا بتواند تجربه بی‌نظیری از گیمینگ را در اختیار افراد قرار دهد.»
 
در حالی که این برند محبوب سوئدی از ساخت وسایل و تجهیزات گیمینگ مقرون به صرفه خبر داده، اشاره‌ دقیقی به آن‌ها نکرده است. با این وجود انتظار داریم که این دو کمپانی با همکاری یکدیگر صندلی و میزهای مخصوص بازی توسعه دهند.

برای اولین بار شاهد همکاری میان شرکت‌های سازنده قطعات کامپیوتر و لوازم خانه نیستیم. اخیر کمپانی‌های «لاجیتک» و «هرمان میلر» برای تولید صندلی‌های گیمینگ شروع به همکاری با یکدیگر کرده‌اند، با این حال احتمالا ایکیا رویکرد متفاوتی را نسبت به هرمان میلر در پیش می‌گیرد.

طبق گفته ایکیا، این برند محصولات گیمینگ را به گونه‌ای طراحی می‌کند که در مقایسه با سایر صندلی‌ها و تجهیزات مخصوص بازی، بیشتر با لوازم دیگر خانه هماهنگ باشد. در آینده نزدیک با نتیجه همکاری ایسوس و این برند سوئدی بیشتر آشنا خواهیم شد. اولین محصولات آن‌ها فوریه 2021 در چین عرضه خواهند شد و در اکتبر 2021 برای فروش وارد بازار ایالات متحده آمریکا و دیگر کشورها خواهند شد.

 

منبع: دیجیاتو

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۸۵۵۹
تاریخ: ۱۳۹۹/۶/۲۶     ساعت: ۱۱ : ۱۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: فناوری       زیرسرویس: فناوری
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
  • ٣ صفر ١٤٤٢
  • Sep 21 2020