صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
فرهنگی و هنری
بین الملل
محله خبر
فناوری
وب گردی
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

ترامپ: اگر پیروز شوم مالیات‌های معوق را می‌ بخشم

رئیس جمهور آمریکا وعده داد در صورت پیروزی در انتخابات سال جاری، مالیات‌های معوق شهروندان را خواهد بخشید.

ترامپ در رشته توییتری نوشت: «هنگامی که پیروز شویم، من به‌عنوان رئیس‌جمهور شما، تمام مالیا‌ت‌های معوق دستمزد شما را بخشیده و آن را از محل بودجه عمومی پرداخت می‌کنم».
رئیس‌جمهور آمریکا با حمله علیه «جو بایدن» رقیب دموکرات خود در انتخابات افزود: «من همواره از افراد مسن و امنیت اجتماعی شما محافظت خواهم کرد! جو خوابالو برعکس این کار را انجام خواهد داد. او مالیات‌های شما را افزایش خواهد داد و کشورتان را نابود خواهد کرد».
او در ادامه نوشت: «روز 3 نوامبر (13 آبان) میشیگان تصمیم خواهد گرفت که یا سریعاً به سمت کامیابی برگردد یا اجازه دهیم جو خوابالو 4 تریلیون دلار بر مالیات‌ها افزوده، [بازار] انرژی آمریکایی را محدود کند، سلاح‌هایتان را مصادره کند، اقتصاد را تعطیل کند، تولید خودرو را متوقف کند، ساخت واکسن [کرونا] را به تعویق اندازد، حومه شهری را نابود کند، مرزهایتان را پاک کند و دروغ‌های ضد آمریکایی به فرزندانتان تلقین کند».
ترامپ در حالی این سخنان را علیه بایدن مطرح می‌کند که نتایج نظرسنجی مشترک خبرگزاری رویترز و مرکز ایپسوس در سطح ملی آمریکا نشان می‌دهد رقیب دموکراتش در انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 آمریکا، 12 درصد از وی پیش افتاده است. 
این نظرسنجی که از تاریخ سوم تا هشتم سپتامبر (13 تا 18 شهریور) به عمل آمده و خبر‌گزاری رویترز آن را امروز منتشر کرده نشان می‌دهد که 52 درصد از رأی‌دهندگان احتمالی از بایدن حمایت کرده و 40 درصد نیز حمایت خود را از ترامپ اعلام کرده‌اند. 3 درصد دیگر گفته‌اند که به یک نامزد دیگر رأی خواهند داد و 5 درصد نیز همچنان در انتخاب خود مردد مانده‌اند. 

 

منبع: فارس

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۶۴۵۲
تاریخ: ۱۳۹۹/۶/۲۱     ساعت: ۱۹ : ۳۰
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: بین الملل       زیرسرویس: بین الملل
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
  • ٣ صفر ١٤٤٢
  • Sep 21 2020